Fjala e kryetarit Mustafa nė Kuvend

Publikuar më: 02 Oct 2014 17:16

KOMUNIKATĖ

Publikuar më: 01 Sep 2014 16:38
Anibar Image

Kryesia e Lidhjes Demokratike tė Kosovės, nė mbledhjen e mbajtur sot, e vlerėsoi situatėn e krijuar pas vendimit tė Gjykatės Kushtetuese dhe publikimit tė aktgjykimit lidhur me zgjedhjen e Kryetarit tė Kuvendit.Kryesia e... Më shumë

LDK

Publikuar më: 21 Aug 2014 13:25