Mesazh urimi i Kryetarit Mustafa me rastin e festės sė Bajramit tė Madh

Publikuar më: 27 Jul 2014 16:20
Anibar Image

Kryetari i Lidhjes Demokratike tė Kosovės, dr. Isa Mustafa ua ka uruar festėn e Bajramit tė Madh tė gjithė besimtarėve islamė tė Kosovės.Nė vijim po e japim tekstin e kėtij mesazhi:Tė dashur qytetarė tė Republikės sė Kos... Më shumë

Kumtesė pėr medie

Publikuar më: 17 Jul 2014 17:22
Anibar Image

Kryetari i LDK-sė, dr. Isa Mustafa, sot pranoi njė telefonatė urimi nga Kryetari i Kuvendit tė Shqipėrisė, z. Ilir Meta.Kryetari i i Kuvendit tė Shqipėrisė, z. Ilir Meta, uroi Kryetarin Mustafa me rastin e zgjedhjes sė t... Më shumë

Kryetari Mustafa uroi ambasadoren Jacobson

Publikuar më: 03 Jul 2014 15:11
Anibar Image

Kryetari i Lidhjes Demokratike tė Kosovės, dr. Isa Mustafa i dėrgoi njė mesazh urimi Ambasadores sė ShBA-ve nė Prishtinė, Tracey Ann Jacobson, dhe nėpėrmjet saj mbarė popullit amerikan, me rastin e 4 Korrikut - Ditės sė ... Më shumë

Mesazh i Kryetarit Mustafa me rastin e 2 Korrikut – Ditės sė Deklaratės Kushtetuese

Publikuar më: 02 Jul 2014 14:03
Anibar Image

Kryetari i Lidhjes Demokratike tė Kosovės, dr. Isa Mustafa u ka drejtuar qytetarėve tė Kosovės njė mesazh urimi me rastin e festės sė 2 Korrikut, Ditės sė miratimit tė Deklaratės Kushtetuese tė vitit 1990 pėr pavarėsinė ... Më shumë